Do garsoniér a menších bytů jedině vestavěné skříně

7. 1. 2019, 14:13

skrin

Vestavěná skříň je dokonalá uklízečka hlavně do garsoniéry. Nebo do ložnice. Tam se musí posuvné dveře skříní sunout tlumeně. Firmy si pohrají s rámy a výplněmi, laminovými a lacobelovými dekory podle módy, která právě panuje. Právě vládne béžová, černá, limetkově zelená a hnědá a to i v předsíních.

Doma, jako po náletu? Pořiďte si němou uklízečku – vestavěnou skříň


popis

V dětském pokoji se neodvratně hromadí hračky, školní potřeby, trička. Nic se nedá najít na svém místě. V pracovně poletují filatelistické známky, povalují se alba, u dcery se přes hory oblečení a líčidel nedá chodit. Exotické bambusové nebo ratanové vestavěné skříně postupně zlikvidují hromadné skládky členů rodiny a uspořádají nelad do řádu. Přitažlivé je, že o tyto novinky vestavěných skříní se nemusíte starat. Jen sem tam přetřít hadříkem namočeným v saponátu.


Vestavěná skříň je blaho bytu


popis

A už vám byt nic nehyzdí. Vestavěné skříně splynou s interiérem. A kdyby ne, tak je zamaskujete jako zrcadla, zdi, atraktivní výklenky. I když si to nemyslíte, tak to nejdůležitější je to, co není vidět, vestavba skříně. Budete chtít do vestavěné skříně ukrýt šperky, boty, fotoarchív, nebo desítky manželčiných kabelek? Podle toho bude vestavba skříně vypadat.Do vestavěné skříně v koupelně schováte věčně rozházené ručníky, župany, pyžamo, hygienické potřeby a kosmetiku. Nakonec oceníte variabilitu přihrádek, polic, tyčí na ramínka, šuplat, věšáků a tajných úkrytů. Nádhera. V některé z prostornějších úložišť matrace může váš syn, studující anatomii schovávat třeba kostlivce, který vás rozespalé vždy znovu a znovu v noci příšerně vyděsí.

Zobrazení: 99289 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012