Tři přední výrobci na trhu vestavěných skříní

10. 11. 2011, 12:45

Vestavěné skříně

Kapitán Group s. r. o., Merbau Interiér design s. r. o. a firma Skříně Černý patří k tomu nejlepšímu, co na trhu s vestavěnými skříněmi můžete najít. Ať se rozhodnete pro kteroukoliv z těchto společností, zadaná zakázka bude realizována k vaší nejvyšší spokojenosti. Každá z uvedených společností je sestavená z týmu profesionálů, používá kvalitní a zdraví nezávadné materiály a je přístupná individuálním řešením. Spokojen tak bude opravdu každý.

Společnost Kapitán group s. r. o.

Je na trhu již více než osmnáct let. Jejím cílem je být v dlouhodobém časovém horizontu jedničkou na trhu. Kapitán group s. r. o. Je zaměřen na výrobu vestavěných skříní. Je schopná navrhnout skříň do jakéhokoliv interiéru. Nabízí velký výběr dveřních výplní, materiálů a různých dveřních systémů. Důraz je kladen na funkčnost, trvanlivost a design, který bude v souladu s interiérem libovolných rozměrů. Kapitán group s. r. o.realizuje nejen vestavěné skříně, ale i další vybavení. Máte-li zájem o předběžnou kalkulaci, navštivte web Kapitán group s. r. o.a vyplňte online formulář.

Merbau Interiér design s. r. o.

Je společnost vyrábějící dřevěný nábytek. Na trhu je již řadu let a za tu dobu má za sebou bezpočet zakázek a mnoho spokojených zákazníků. Vkusné designy vycházející z dílny této firmy jsou alternativou dnešním výstředním a barevným vzorům a motivům. K výrobě veškerého nábytku používá Merbau zdravotně nezávadné materiály. Velkou předností jsou příznivé ceny, které nejsou nijak přemrštěné. Merbau interiéry navrhují a vyrábějí kuchyně, vestavěné skříně na míru a nábytek na míru – kancelářský nábytek, atypický nábytek, postele, ložnice, stoly, židle, dveře, schodiště, ale i celé interiéry. Merbau Interiér design s. r. o. vyjdou vstříc vašim požadavkům, a proto je nejlepší cestou vyplnit online formulář na webu společnosti. Poté bude provedena kalkulace a nic už nebrání realizaci vaší zakázky.

Skříně Černý

Už po mnoho let úspěšně vyrábí a realizuje vestavěné skříně. Za dobu své existence získala tato společnost mnoho spokojených zákazníků. Návrh a výroba vestavěné skříně je zcela přizpůsobena požadavkům zákazníka a prostorovým možnostem místnosti, kde je vestavěná skříň instalována. Skříně Černý vám umožní libovolný výběr dveřního systémů, doplňků i použitých materiálů. Pokud máte zájem o koupi vestavěné skříně na míru, navštivte web společnosti a vyplňte online objednávku. Bude provedena cenová kalkulace na základě které si rozmyslíte další postup. Skříně Černý je sestavena z týmu vyškolených odborníků, kteří vám dokáží fundovaně poradit a celý projekt dotáhnout do zdárného konce k vaší nejvyšší spokojenosti.

Zobrazení: 185975 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 10

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012