Vestavěná skříň vám udělá v bytě pořádek

10. 11. 2011, 11:42

Vestavěné skříně Černý

Jde vlastně o šatní systémy, kterými můžeme obestavit zvolený prostor a které nahrazují klasické šatní skříně. V moderních domácnostech klasické šatní skříně dnes najdeme jen ojediněle, protože šatny a vestavěné skříně jsou praktické a dokonale řeší otázku prostoru a jejich účelné vnitřní uspořádání. Zároveň pak garantují trvalý a dokonalý pořádek.

Když šatní skříň již nestačí

Snad všichni máme problém s ukládáním všech potřebných i méně potřebných předmětů. Kam v létě uložit lyže a v zimě naopak stan, batohy a jízdní kola, aby nám všude nepřekážely. Ti, kdo žijí v prostorných rodinných domech, mají sice situaci lehčí než obyvatelé malých panelových bytů, nicméně všichni jsou nuceni otázku úložných prostor řešit. 

V optimální situaci jsou stavebníci rodinných domů, protože mohou k řešení úložných prostor přistoupit koncepčně. Ještě mnohem dříve než si nový dům postaví, se mohou rozhodnout, co v kterém podlaží budou chtít uložit a jakým způsobem. Jenže ve fázi projektové přípravy se na úložné prostory mnohdy zapomíná, a potom nezbývá nic jiného než je řešit dodatečně. 

vestavěné skříně na míru

Dříve se na řešení úložných prostor nekladl přílišný důraz. Oděvy se prostě ukládaly do šatních skříní, důsledkem čehož byly skříněmi přeplněné ložnice, kterým pak chyběla tolik potřebná vzdušnost.

Pokud dům nebo byt měl k dispozici komoru, uskladnilo se v ní téměř vše, co bylo třeba skrýt před zraky návštěv: zásoby toaletního papíru, pracích prostředků, batohy, jízdní kola, lyže, úklidové a prací prostředky, staré hračky a mnohé další předměty. Podobné to bylo s uskladňováním různých předmětů ve sklepě nebo na půdě. Horší to už bylo, když se něco hledalo. Ve vestavěných skříních má vše své místo a nemusíme nic hledat.

vestavěné skříně na míru

Dnes se snažíme o co nejlepší využití všech prostor. Půda přestává být místem pro uskladnění všeho, co momentálně nepotřebujeme. Sklep bývá využit jako tělocvična, místo pro setkávání s přáteli a pěkné posezení u krbu, z komory se stává domácí pracovna, kde je možno nerušeně pracovat u počítače.

O to větší důraz je proto kladen na účelné a přehledné uspořádání úložných prostor. Řešení vždy záleží na dispozičních možnostech, ale i na individuálních požadavcích a vkusu té které domácnosti. Vestavěné skříně na míru jsou však ve všech případech tím nejlepším řešením.

Zobrazení: 148128 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012