Zamaskovaná skladiště - vestavěné skříně

8. 3. 2012, 21:54

Vestavěné skříně

Za zrcadly, fototapetou s mořským příbojem je úložný prostor na nepoužívané „krámy“ nebo šatstvo. Vestavěná skříň na míru je řešením pro garsonky, minibyty, půdní byty s rohy a trámy, panelákové koupelny – tam nebudou skříně dřevěné, ale z plastů. Vy budete bráni za nejpořádnějšího člověka, protože nesoulad věcí „každý pes jiná ves“ všem zmizí z očí.

Uklizená domácnost pomocí vestavěné skříně


Uspořádaná a uklizená domácnost může být díky vestavěným skříním z dýh smrku, dubu, buku a exotických dřevin, lamina, skla nebo imitací. Vestavěné skříně nepatří jenom do předsíní, aspirují na čestná místa v manželských ložnicích. Jsou tak atraktivní a perfektní, že vám je firmy vestaví i do prostoru, kde jsou rohy oblé, pod schody, našikmo, do výklenku nebo jimi přepaží ateliér. Dnešní vestavěné skříně nejsou výplně nejtmavější části bytu a síně, ale dekor sám. Obzvlášť, dokáží-li se tvářit jako pop art, comics nebo velkoformátové obrazy a plakáty. vestavěné skříně můžete mít na míru a už s nimi roky nepohnete, anebo jako stavebnici.

ALTERNA

Volte variabilitu – stavebnicové vestavěné skříně


U stavebnicových vestavěných skříní můžete měnit polohu, výšku, hloubku, měnit zavěšení tyčí uvnitř nebo je zcela vyklidit.

Vestavěné skříně – uložte, zavřete!


Možnosti osvětlení ve vestavěných skříních jsou následující. Nejlepší je automatické světlo, které se rozžíná, jak pohnete dveřmi. Nebo se žárovky umisťují na šatní tyč. Posuvné nebo otevírací dveře se plní ratanem, bambusem, lacobelem, matelacem nebo zrcadlem. Ale i ony mohou pozlobit, když budete šoupat s dveřmi v kolejnici vztekle sem a tam, abyste se dostali ke kabátu, který je uprostřed tyče. Dobré jsou dveře , které se skrčí jako harmoniky.

popis

Nádhera minimalismu vestavěné skříně


Žádné zbytečnosti , jen čisté linie geometrie a opravdu velký důraz na funkčnost, to nám nabízí moderní vestavěné skříně. Žádné gejzíry barev a žádné bibeloty – jen světlo, hladkost, prostor, vzdušnost.

Zobrazení: 277064 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 16

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Podobné zprávy
 • Vestavěné skříně Praha


  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Vestavěné skříně na míru


  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Trezorové skříně


  29. 5. 2012, 12:10 | Diskuze (2)

  Trezorové skříně jsou také jednou ze součástí kancelářského nábytku. Plechové trezorové skříně byly v minulosti součástí kancelářského nábytku. Trezorové skříně umožňují uložení mnoha důležitých věcí. Moderní trezorové skříně vynikají vysokou variabilností.

 • Dřevěná okna


  12. 4. 2012, 15:27 | Diskuze (1)

  Pokud se někdo rozhoduje pro výměnu oken, by se měl nejdříve seznámit s celou problematikou těchto oken. Pro nezkušeného stavebníka je nejlepší zajít si do firmy která vyrábí, prodává nebo dokonce i montuje okna.

 • Hliníková okna výhody


  12. 4. 2012, 14:42 | Diskuze (1)

  Hliník je materiál, který zdaleka nezmizel s příbory a ešusy, které jsme před lety používali na táborech, výletech, chalupách a dovolených. Z hliníku se vyrábějí dokonce okna, a to okna se spoustou výhod.

 • Plastová okna recenze


  3. 4. 2012, 14:33 | Diskuze (1)

  Hledáte spolehlivý výrobek za nízkou cenu? Úsporu energie a peněz za vytápění díky výborným izolačním vlastnostem? Pak jsou plastová okna jednoznačnou volbou.

 • Vestavěné skříně


  28. 3. 2012, 12:03 | Diskuze (5)

  S přibývajícími léty, kdy přibývá spousta věcí které musíme doma skladovat, nastává dilema a Nerudovská otázka kam s ním. Kde uskladnit různé věci prádlo, oděvy atp. proto se začneme ohlížet po skříních a jiných úložných prostorů.

 • Zvětšete si byt pomocí vestavěné skříně


  20. 3. 2012, 16:18 | Diskuze (10)

  Ptáte se, jak si máte zvětšit byt? Celkem jednoduše. Pomocí vestavěné skříně. Pravda. Vilu o deseti pokojích z malého bytu neuděláte, ale přesto se vám podaří byt o mnoho "zvětšit" - zvětšením úložného prostoru.

 • Eurookna


  19. 3. 2012, 14:54 | Diskuze (1)

  Máte-li v úmyslu stavět, či renovovat Váš dům, zcela jistě přemýšlíte, jaká zvolit okna. Vždyť okna jsou oči domu, na oknech závisí jak bude celkový vzhled zapadat do okolí. V takovém případě jsou dřevěná eurookna tou nejlepší volbou.

 • Vestavěné skříně Praha


  14. 3. 2012, 13:28 | Diskuze (1)

  Pokud je váš byt či dům velmi malý a nemáte dostatek úložného prostoru, pak jsou pro Vás vestavěné skříně tím pravým řešením, kromě toho mají plno dalších výhod.

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012