Ve skříni dílna i kancelář

12. 7. 2011, 18:42

vestavěné skříně fotogalerie 2

Využití vestavěných skříní v interiéru je prakticky neomezené. Můžeme v nich mít uloženo jak běžné oblečení, tak i sportovní náčiní, žehlící prkno, šicí stroj apod. A co víc? Nejen že vestavěné skříne jsou ideální pro zařízení domácí šatny, ale ve vestavěné skříni můžeme skrýt i domácí dílnu nebo domácí kancelář. Dobrý výrobce nám s tím jistě pomůže.

Výrobce skříně vestavěné dobře vybírejme


Na našem trhu je řada výrobců, kteří nabízejí skříně vestavěné. Jmenujme alespoň firmy Merbau, Černý, Kapitán, Vestavěné skříně Praha, Ostrava či Brno. Mnohé nabízejí krátké dodací lhůty, záruky na kvalitu dodané skříně vestavěné apod. Nabízejí i kompletní návrh včetně zaměření, široký výběr barev i provedení, praktičnost a variabilitu.

Žaluzie, ratan, nebo sklo – jako výplň skříně vestavěné


popis

Nové designové směry se týkají především rámů a dveří. U rámů nahradil těžkou ocel lehčí hliník. Výsledkem je tižší a velmi snadný posun dveří. Širší je i barevná škála, od imitace dřeva – buku, dubu, mahagonu, třešně – až po bílou, zlatou či bronzovou. Dveře mohou být z osvědčeného lamina, ale i dýhované, žaluziové nebo ratanové.

Dříve tolik oblíbená zrcadla vystřídalo sklo, které je velkým módním hitem. Vestavěné skříně jsou elegantní, efektní a dají se snadno udržovat. Díky fóliím je navíc bezpečné a můžete si zvolit sklo zcela průhledné nebo neprůhledné. Fóliový tisk rovněž umožňuje vytištění jakéhokoliv obrázku na plastovou folii. která se nalepí na sklo.


Skříně vestavěné doplňkem interiéru


popis

Skříně vestavěné jsou velmi užitečným a stylovým doplnkem interiéru. Umožní nám mít dokonalý přehled o věcech každodenní i sezónní potřeby. Díky velké variabilitě je možné vestavěnou skříň přizpůsobit jakékoli místnosti. Skládací, otočné a zejména posuvné dveře okouzlí každého lehkostí pohybu, úsporností prostoru, barevnou i materiálovou bohatostí.

Zobrazení: 151001 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012