Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

7. 1. 2019, 14:13

skrinVíte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.


Vestavěné skříně Praha

7. 1. 2019, 14:07

skrineV dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.


Pořádek doma zajistí vestavěné skříně

18. 3. 2013, 14:26

Vestavěné skříněSamozřejmě každému z nás přibývá postupujícími lety plno věcí, kterých se nedokážeme zbavit. A začíná nás trápit otázka, kam s nimi. Díky vestavěným skříním máme možnost vše dobře uložit či uschovat.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Vestavěné skříně na míru

30. 10. 2012, 11:23

vestavěná skříňVestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.


Zvětšete si byt pomocí vestavěné skříně

20. 3. 2012, 16:18

Vestavěné skříně ČernýPtáte se, jak si máte zvětšit byt? Celkem jednoduše. Pomocí vestavěné skříně. Pravda. Vilu o deseti pokojích z malého bytu neuděláte, ale přesto se vám podaří byt o mnoho "zvětšit" - zvětšením úložného prostoru.


Vestavěné skříně - chytrá volba

8. 3. 2012, 21:54

Vestavěné skříněVestavěné skříně, to znamená využít svěřený prostor na maximum, zabydlet každý kout, výklenek. Zbavit se pohledu na věci, které byt nezdobí, jen se povalují, překládají odněkud někam a překáží. Uložte je a zavřete za nimi.


Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru

10. 1. 2012, 14:40

vestavěné skříně fotogalerie 2Také stále řešíte, kam s oblečením, sezónními věcmi a jinými věcmi, které k bydlení a životu potřebujeme? Řešením jsou vestavěné skříně, kdy při nedostatku místa dostaneme spoustu odkládacích prostor. Vestavěné skříně nahrazují klasické skříně, kdy při stejné velikosti získáte podstatbě více uložných prostorů.


Interiéry s.r.o

2. 1. 2012, 13:42

Interiéry s.r.oRádi bychom Vám touto cestou představili společnost Group s.r.o.


Vestavěné skříně Merbau

27. 12. 2011, 11:33

Vestavěné skříně MerbauPředstavujeme Vám společnost Merbau Interér Design s. r. o.


Vestavné skříně do každé domácnosti

19. 12. 2011, 18:54

Vestavěné skříněAsi každá domácnost řeší problém, kam dát oblečení a spousty dalších věcí. Vestavné skříně jsou ideálním řešením tohoto problému. Jejich obliba stále více.


Vestavěné skříně a jiné úložné prostory

25. 11. 2011, 11:05

Vestavěné skříněVestavěné skříně se v našich krajích objevily v šedesátých létech minulého století. Netvářily se jako architektonický prvek, který byl součástí bydlení a postrádal výraznější aspekty estetické, nebo, chcete-li architektonické.


Kam s oděvy? Do vestavěné skříně

10. 11. 2011, 13:09

Vestavěné skříněDříve měl člověk jenom jeden oděv – zprvu kožešinu, později z ručně tkaných pláten, většinou konopných nebo lněných. Šaty nosil až do úplného zniče ní a roztrhání. S hygienou a praním si příliš velké starosti nedělal.


Dveřní systémy

10. 11. 2011, 12:53

Vestavěné skříněKaždý z nás se již určitě s nimi setkal. Vestavěné skříně lépe využívají bytové prostory než klasické skříně a přitom splňují veškeré požadavky kladené na tento druh nábytku. Ve většině případů se jedná o nábytek zhotovený na míru.


Jak zvolit výrobce vestavěné skříně?

10. 11. 2011, 12:45

Vestavěné skříněPřemýšlíte o tom, že si pořídíte vestavěnou skříň, ale nevíte, pro jakého výrobce se rozhodnout? Nevadí. Zde je přehled tří předních výrobců, kteří mají dlouholeté zkušenosti, zrealizovali bezpočet úspěšných zakázek a získali tak řadu spokojených klientů.


Často kladené dotazy

10. 11. 2011, 12:20

Vestavěné skříně KapitánVy se ptáte, my odpovídáme Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma vestavěné skříně.


Dveřní systémy pro vestavěné skříně

10. 11. 2011, 12:15

vestavěné skříně fotogalerie 1Na první pohled se liší od sebe různé typy vestavěných skříní právě díky dveřním systémům. Nejpoužívanější je vestavěná skříň s posuvnými dveřmi. Díky posuvným dveřím ušetří takto konstruovaná vestavěná skříň dost místa.


Vestavěné skříně: tradičnější, než byste mysleli

10. 11. 2011, 12:08

Vestavěné skříně: tradičnější, než byste mysleliVe staré bytové zástavbě ze třicátých let minulého století se mnohdy setkáme s vestavěnými skříněmi. Plnily funkci tehdejších klasických kredencí na ukládání jídelních souprav a jiných nezbytných potřeb k vaření. Vnitřek byl opatřen různými poličkami.


Vestavěné skříně na míru

10. 11. 2011, 11:42

Vestavěné skříně ČernýŠatní skříň, vestavěná skříň nebo šatna se instalují na míru daného prostoru a mohou ušetřit v bytě mnoho místa. Jsou vybaveny policemi ze dřeva, drátěným programem i nástěnnými háčky a uzavřeny jsou nejčastěji posuvnými dveřmi.


Jak zvolit správnou vestavěnou skříň?

10. 11. 2011, 11:11

vestavěná skříňSnad všichni máme problém s ukládáním všech potřebných i méně potřebných předmětů. Kam v létě uložit lyže a v zimě naopak stan, batohy a jízdní kola, aby nám všude nepřekážely. Tím nejlepším řešením jsou vestavěné skříně.


Materiál pro výrobu vestavěné skříně

12. 8. 2011, 11:24

vestavěné skříně fotogalerie 1Ideálním řešením jak využít různá zákoutí a rohy vašeho bytu je použití vestavěných skříní. Nejlépe je vestavěné skříně nechat vyrobit na míru specializovanou firmou. Ta po zaměření vašeho bytu navrhne i nejlepší řešení.


Vestavěné skříně Černý

11. 8. 2011, 11:35

Vestavěné skříně ČernýDovolte nám přdstavit zde společnost Skříně Černý.


Vestavné skříně do každé domácnosti

1. 8. 2011, 11:29

vestavěné skříně fotogalerie 2

Vestavěné skříně Černý - jen si vybrat Oblíbenost vestavných skříní pro jejich praktické využití stále roste. Stejně tak roste počet výrobců. Můžeme si proto vybrat z široké nabídky,dle našeho přání a vkusu. Zhotovení je přímo na míru. Jejich nespornou výhodou je, že jim nevadí zkosené stěny, nerovné zdi, překážkou není ani výklenek. Na výběr máme veliké množství materiálu.


Vestavěné skříně šetří místem

12. 7. 2011, 18:44

Vestavěné skříněVestavěné skříně jsou běžnou součástí dnešních domácností. Každý uživatel jistě ocení jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Vestavěné skříně je možné přizpůsobit jakémukoliv prostoru či zákazníkovým představám.


Skříně vestavěné - praktické a elegantní

12. 7. 2011, 18:42

vestavěné skříně fotogalerie 2Aby se naše domovy nestaly skladištěm, je třeba aby i věci měly svůj řád a své stálé umístění. V tom nám zajisté pomohou vestavěné skříně. Pomohou nám využít každý centimetr obytného prostoru a navíc budou i dobře vypadat.


Kam vše uložit? Do vestavěné skříně!

12. 7. 2011, 18:38

Vestavěné skříněZnáte to. Snad všichni máme problém s ukládáním všech potřebných i méně potřebných předmětů. Kam v létě uložit lyže a v zimě naopak stan, batohy a jízdní kola, aby nám všude nepřekážely. Úložné prostory v našich domovech jsou velmi důležité, už proto, že místa, v nichž žijeme, nejsou vskutku nafukovací.


Vestavěné skříně, kam dát věci?

28. 6. 2011, 14:02

Vestavěné skříněKam dáte všechny vaše věci? Máte jich mnoho a málo místa či úložných prostor? Můžete se spolehnout na vestavěné skříně na míru, kde si vyberete interiér designu a místa, kde si budete přát mít úložný prostor.Tyto vestavěné skříně mohou nahradit i stěnu.


Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Často kladené dotazy
Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma vestavěné skříně.

Často kladené dotazy
Více zde

Náš tip
Vestavěné skříně vyrábí a dodává řada firem. Jak ale vybrat tu správnou?

Důležité jsou pozitivní reference a dostatečně dlouhá doba, po kterou výrobce působí na trhu. Dále pak vstřícný přístup k zákazníkovi a schopnost vyhovět individuálním řešením.

Přehled osvědčených dodavatelů najdete zde