Jaký materiál zvolit pro vestavnou skříň

12. 8. 2011, 11:24

vestavěné skříně fotogalerie 1

Rámy posuvných dveří k vestavěným skříním se vyrábí z hliníkových nebo železných profilů. Většina výrobců preferuje rámy hliníkové, které mají elegantnější vzhled, tichý a hladký chod díky kolečkům na ložiskách. A také jejich váha bývá rozhodující při výrobě vestavěných skříní. Rámy slouží i jako madla pro manipulaci s dveřmi při otvírání a zavírání.

Výplně pro vestavěné skříně

K výrobě výplní vestavěných skříní se často používá lamino se širokou škálou barev. Výhodou výplní z lamina je přijatelná cena, nevýhodou váha a v případě opravy většinou nutnost výměny celé výplně. Některé firmy používají dýhy lepené na dřevotřísku, zde je opět nevýhodou vysoká váha výplně.

Dalším materiálem k výrobě výplní pro vestavěné skříně bývá různě vzorované sklo nebo zrcadla. Je možné použít i méně tradiční materiály, bambus, dekorační výplety či frézované mřížky.

popis

Vestavěná skříň vyrobená na míru nabízí maximální využití prostoru a zároveň efektivní i praktické řešení designu našeho domova. Systém vestavěné skříně se plně přizpůsobí vašim požadavkům a nabízí širokou škálu možností vnitřního uspořádání.

Výběr doplňků k vestavěné skříni vyrobené na míru

Doplňky k vestavěným skříním umožňují využít doslova každý centimetr prostoru, proto je užitečné použít při návrhu vnitřní vestavby skříně co nejvíce těchto komponentů. V nabídce firem zabývajících se výrobou i instalací vestavěných skříní naleznete mnoho klasických doplňků. Jsou to například různé drátěné výsuvné koše a zásuvky, výsuvné police, držáky na kravaty, výsuvný věšák na kalhoty,výsuvné police na boty, sklopné šatní tyče nebo i výsuvný věšák na ramínka. Mezi velmi zajímavé doplňky vestavěných skříní patří držák na vysavač nebo držák na žehličku.

Zobrazení: 160119 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012