Společnost Kapitan Group s.r.o. se v roce 2010 transformovala z firmy Kapitan Interiery, s.r.o., působící na trhu od roku 1993

2. 1. 2012, 13:42

Interiéry s.r.o

Za 3 let působnosti na trhu jsme získali pověst se rozvíjející společnosti, pro kterou není nejdůležitější krátkodobý potencionální zisk, ale dlouhodobé etablování na trhu a získání pověsti solidního partnera. Téměř dvacetiletá aktivní práce, bohaté zkušenosti a množství realizovaných projektů řadí společnost Kapitan Group s.r.o. mezi úspěšné a prosperující firmy v oboru rekonstrukcí interiérů a revitalizací okenních výplní.

Společnost

Je na trhu již více než osmnáct let. Jejím cílem je být v dlouhodobém časovém horizontu jedničkou na trhu. Group s. r. o. je zaměřen na výrobu vestavěných skříní. Je schopná navrhnout vestavěnou skříň do jakéhokoliv interiéru. Nabízí velký výběr dveřních výplní, materiálů a různých dveřních systémů. Důraz je kladen na funkčnost, trvanlivost a design, který bude v souladu s interiérem libovolných rozměrů. group s. r. o.realizuje nejen vestavěné skříně, ale i další vybavení. Máte-li zájem o předběžnou kalkulaci, navštivte web group s. r. o.a vyplňte online formulář.


group má bohaté zkušenosti i s výměnou oken v panelových domech za provozu. Na základě získaných zkušeností dosáhli velmi propracovaných a efektivních pracovních postupů a zpravidla opouští dokončený byt během jediného dne. Spolupracujetaké s bytovými družstvy a zajišťuje správu budov, zejména provádíme konzultace a stavební úpravy v oblasti rekonstrukce interiérů. 

Hlavním cílem společnosti Group s.r.o. je nejen výběr kvalitních dodavatelů veškerých výrobků a materiálů, ale i výběr spolehlivých, zručných a loajálních zaměstnanců, abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti, které podřizujeme vše. 

V případě Vašeho zájmu vám group poskytne veškeré bezplatné služby specializovaného týmu pracovníků obsahující především technické konzultace řešení, harmonogram realizace a finanční možnosti, včetně splátkového prodeje a zajištění úvěru. Nabízíme propracovanou a osvědčenou technologii založenou na vysoké kvalitě, dlouhodobé životnosti a rychlosti prováděných prací.

Zobrazení: 234996 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 11

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012