Vestavěné skříně - nejlepší úložný prostor

12. 7. 2011, 18:38

Vestavěné skříně

Kam se sezónními oděvy, když nám skříně doslova praskají ve švech? Jak nejlépe uskladnit potraviny, prací prostředky, kam uložit vysavač, aby nám nepřekážel a jak co nejlépe uspořádat všechny naše věci, abychom vždy věděli, kde je máme hledat a měli je tak říkajíc po ruce. Dobrým řešením jsou vestavěné skříně.

Vestavěné skříně – maximálně využitý prostor


Dříve se na řešení úložných prostor nekladl přílišný důraz. Oděvy se prostě ukládaly do šatních skříní, důsledkem čehož byly skříněmi přeplněné ložnice, kterým pak chyběla tolik potřebná vzdušnost. Pokud dům nebo byt měl k dispozici komoru, uskladnilo se v ní téměř vše, co bylo třeba skrýt před zraky návštěv: zásoby toaletního papíru, pracích prostředků, batohy, jízdní kola, lyže, úklidové a prací prostředky, staré hračky a mnohé další předměty. Podobné to bylo s uskladňováním různých předmětů ve sklepě nebo na půdě. Horší to už bylo, když se něco hledalo. Nyní však můžeme snadno využít jakýkoliv prostor pomocí vestavěné skříně.

popis

Dnes se snažíme o co nejlepší využití všech prostor. Řešení vždy záleží na dispozičních možnostech, ale i na individuálních požadavcích a vkusu té které domácnoti, kdo žijí v prostorných rodinných domech, mají sice situaci lehčí než obyvatelé malých panelových bytů, nicméně všichni jsou nuceni otázku úložných prostor řešit. Vestavěné skříně jsou vlastně šatní systémy, kterými můžeme obestavět zvolený prostor a které nahrazují klasické šatní skříně. Ty v moderních domácnostech dnes najdeme jen ojediněle, protože vestavěné skříně jsou nejen praktické, ale mnohem dokonaleji řeší i otázku prostoru a jejich účelné vnitřní uspořádání a zároveň garantuje trvalý a dokonalý pořádek.

popis

Ať už se jedná o šatnu, nebo vestavěné skříňě umístěné v ložnici, instalují se na míru daného prostoru. Dobře vyřešené vestavěné skříně může ušetřit v bytě až čtyři čtvereční metry. Současné šatní skříně jsou vybaveny policemi ze dřeva, drátěným programem i nástěnnými háčky a jsou uzavřeny nejčastěji posuvnými dveřmi, které šetří místo, anebo dveřmi skládacími, výjimečně pak klasickými.

Zobrazení: 156144 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012