Často kladené dotazy

10. 11. 2011, 12:20

Vestavěné skříně Kapitán

Vy se ptáte, my odpovídáme

Aktualizovaný seznam často kladených dotazů na téma vestavěné skříně.

Co je vestavěná skříň?

Vestavěná skříň je šatní skříň, která díky své konstrukci vyplní i zdánlivě nevyužitelný prostor ve vašem obydlí. Existují dvě varianty instalace vestavěné skříně. První možností je zakoupení předem navrhnuté a sestavené skříně, kdy si zákazník vybere takovou, která svými rozměry nejlépe odpovídá prostorovým dispozicím bytu. Druhou možností je zhotovení vestavěné skříně na míru.

Je pro mě vestavěná skříň vhodná?

Vestavěná skříň je vhodná pro každého, kdo přemýšlí o koupi nové šatní skříně či ho trápí nedostatek úložného prostoru. Vestavěné skříně na míru umožňují využít i výklenky a zákoutí vašeho bytu, pro která byste jinak nenašli uplatnění.

Typy a materiály pro výrobu vestavěné skříně

Dodavatelé nabízí široký výběr materiálů, barev a modelů. Kvalitní výrobce zaručí garanci zdravotní nezávadnosti použitého materiálu. Váš výběr tak můžete přizpůsobit čistě svému vkusu a estetickému cítění a vzhled vestavěné skříně přizpůsobit barvám a stylu interiéru bytu. Jedním z aspektů, který se přímo odvíjí od prostorových možností, a měl by být při výběru zohledněn, je typ dveřního systému.

Doplňky k vestavěné skříni

Vestavěné skříně je možné opatřit řadou funkčních doplňků. Mezi takové patří různé poličky, přihrádky, šuplíky, drátěné programy, tyče a další.

Rozměry vestavěných skříní

Vestavěné skříně se vyrábí v předem daných rozměrech, anebo na míru. První varianta najde využití v unifikovaných bytech s homogenními rozměry, např. klasický panelákový byt. Vestavěné skříně na míru naopak najdou využití v atypických prostorech, a nebo tam, kde chce zákazník maximálním způsobem využít volný prostor, tedy i různá zákoutí a rohy.

Jak vybrat správného dodavatele?

Vestavěné skříně vyrábí a dodává řada firem, jak tedy vybrat tu správnou? Důležité jsou pozitivní ohlasy klientů a dostatečně dlouhá doba, po kterou výrobce působí na trhu. Dále pak vstřícný přístup k zákazníkovi a schopnost vyhovět individuálním řešením. Přehled kvalitních výrobců najdete zde
Zobrazení: 234087 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 11

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012