Skládací dveře u vestavěné skříně

10. 11. 2011, 12:15

vestavěné skříně fotogalerie 1

Tento typ dveří je stejně jako dveře posuvné nenáročný na prostor. Pokud jsou dveře vestavěné skříně složené do stran, zpřístupní celý prostor vestavěné skříně. Oba typy dveří se pohybují v závěsech a v pojezdových lištách na kolečkách. Proto je třeba mít tyto konstrukční prvky vyrobené z kvalitního materiálu. Kolečka doporučujeme uložit v ložiskách.

Dalším systémem jsou klasické křídlové dveře

Vestavěná skříň s klasickými křídlovými dveřmi je doporučena hlavně pro větší bytové prostory s dostatečným prostorem před skříní. Jako materiál se pro tuto skříň používá hlavně lakované dřevo, sklo či plast. Tyto vestavěné skříně se velmi dobře udržují, stačí je otřít vlhkým hadrem či prachovkou.

Vestavěné skříně se vyrábí podle potřeby zákazníka

Vestavěné skříně jsou dnes již běžnou součástí našich domácností. Vestavěná skříň je vlastně vyrobený nábytek na míru, její velikost, hloubka i materiál se volí podle požadavků zákazníka a je jí možno přizpůsobit jakémukoliv prostoru v bytě s přihlédnutím na již instalovaný nábytek, další bytové doplňky a zákazníkovy představy. Každý uživatel jistě ocení jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Kvalita moderního bydlení se vestavěnou skříní zvyšuje.

popis

Proč si pořídit vestavěnou skříň

Vestavěné skříně mají velmi mnoho výhod oproti skříním klasickým. Šetří nám místo v bytě a jsou praktickým interiérovým prvkem moderního bydlení. Proto by nás od jejich zakoupení a využití neměla odradit ani jejich vyšší cena. Ta samozřejmě odvisí od použitého materiálu při výrobě konstrukce vestavěné skříně nebo dveřních výplní a také od vnitřního uspořádání. Cenu může také ovlivnit výběr dveřního systému použitý k jejich otevírání. Výrobu i instalaci vestavěných skříní bychom měli svěřit specializované firmě.

Zobrazení: 165258 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 2

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 17
Článek: Vestavěné skříně - chytrá volba Počet komentářu: 16
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně - Řešení nedostatku prostoru Počet komentářu: 12
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Počet komentářu: 11
naše zboží

Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Datum posledního komentáře: 27.3.2014
Článek: Vestavěné skříně a jiné úložné prostory Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Kam s oděvy? Do vestavěné skříně Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně rady a tipy Datum posledního komentáře: 3.1.2012
Článek: Interiéry s.r.o Datum posledního komentáře: 9.3.2012